Ticari Bulut İş Sistemi 

Ticari Bulut ile  ile işletme yazılımı elinizin altında

İster webden, ister mobilden, isterdiğiniz yerde ve istediğiniz anda işinize bakın.

Artık, siparişleri, ürün-fiyat yönetimini, irsaliye ve sevkleri, alış/satış faturaları, borç/alacak/bakiye izleme-cari takip işlerini, cari ekstre mail/pdf/sms bildirimlerini, masraf takibini, kasa-banka, çek-senet işlemlerini, hazır genel muhasebe entegrasyonlarıyla birlikte istediğiniz yerde ve anında yapabilirsiniz.

Ticari1 girişimciden siz orta ölçek şirketlere kadar tüm işletmelerin ticari yazılım ihtiyacını bulut çözümleri sağlıyor.

 size hız, kolaylık, esneklik, doğruluk, erişilebilirlik, yönete bilirlik sunuyor.

Yatırım ve sistem işletme, değişim ve gelişim maliyetlerinde de avantaj sağlarken, kamu sistemleri dahil tüm bağımsız/açık sistemlerle (standart kullanarak/oluşturarak) yapılan entegrasyonlar üzerinden kullanıcılarına tek bir sistem üzerinde çalışma kolaylığı sunup, verilen çok sayıda servis ile işletmelerin iş yapma yeteneklerini ve rekabetçiliğini artırmaktadır.

Siz sadece işinize odaklanın, yazılım bizden.

Tüm Girişimci ve Kobiler için, webden-mobilden, bulutta ticari iş yazılımı.


Uzun kurgulama/implementasyon projelerine, her iş süreci için danışmanlık, analiz, yazılım geliştirme işlerine ve maliyetlerine katlanmanıza gerek yok. Tüm Girişimci ve Kobiler için hazırladığımız, "Hemen Kullan" sistemiyle artık kısa sürede hayata geçirilen, sürekli iyileştirilen, sektörel çözüm ve entegrasyonların bir kez ve herkes için geliştirildiği, yasal düzenlemelerin hemen uygulandığı ve başarısı kesin çözümlere geçme zamanı.

Başınızı ağrıtan sürüm yükseltme, tekrar analiz/kurgu/implementasyon, veri çevrim ve göçlerine son verebilirsiniz.

Hazır Sistem;
  Ticari bulut , bir işletmenin genel olarak tüm ticari süreçlerini kapatacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sistem, kullanıcı olduğunuz anda size çalışma ortamı sağlar. Kullanıcı olarak, yeni sisteminizi açtığınızdan 1 dakika sonra fatura keser, entegre irsaliye/stok ve muhasebe hareketi yapabilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde:
  İstediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanıcı ve sistem/donanım kapasitesi kullanımı. Ticari1 ile işletmenizin yazılım/donanım ihtiyaçlarını istediğiniz zaman artırabilir veya azaltabilirsiniz. Yazılım/Donanım/Entegrasyon/Geliştirim ve bunların işletilmesine yatırım yapmayın, sadece ihtiyacınız oldukça kullanın.

Ticari Bulut, "Hemen Kullan" "Hazır Sistem" Paketleri;

1-Standart Paket
Girişimcilere özel giriş paketi. 1 kullanıcı ile tüm standart ticari süreç ve işlevsellik.
2-Profesyonel Paket
Küçük işletme profesyonellerine özel, 5+ kullanıcı ve tüm standart paket özelliklerine ilave olarak ücretsiz bir ek servis, telefon dahil online/mail üzerinden yardım/destek hizmeti ile birlikte.. 
3-Premium Paket
Küçük ve orta büyüklükteki işletme ve şirketlere özel, sistemin tüm işlevselliklerini içeren kurumsal hazır sistem. +Seçilecek bir ek servis ücretsiz, telefon/online mesaj/mail üzerinden yardım/destek hizmeti de pakete dahil. Tüm özelliklere ek olarak (anlaşmalı entegratörler üzerinden) eFatura/eArşiv/eDefter entegrasyonu ücretsiz.

- eFatura eArşiv eDefter eİrsaliye entegrasyonları:
  Ticari Bulut'un kendi servislerinden veya anlaşmalı entegratörler üzerinden tüm eFatura, eArşiv, eDefter, eİrsaliye entegrasyonları yine bir tık ve bir imza kadar kolay..

- eTicaret Entegrasyonları:
  Ticari Bulut ile anlaşmalı eTicaret servis sağlayıcılar ile size sunduğumuz hazır entegrasyonlar üzerinden web/eTicaret sitelerinizdeki ürün/fiyat/stok vb bilgilerini düzenli olarak aktarabileceğiniz, sitelerinizden gelen siparişleri ve tahsilatları ek bir çalışmaya gerek olmadan sisteminizde görebileceğiniz servisler..

- Bankacılık/Finans Servisleri:
  Anlaşmalı kurumlarımız ile sağladığımız otomasyon ve servisler üzerinden; bankacılık hareketleriniz sisteminizde..

- Kargo/Lojistik Servisleri:
  Önemli kargo şirketleri ile standart sevkiyat ve eTicaret sipariş sevkiyatlarının takibini kolaylaştıran servisler.

- Mesaj-ePosta (Sms/Mail) Servisleri:
  Tüm iş süreçlerinizde, müşterilerinize/tedarikçiilerinize göndereceğiniz fatura, borç bilgisi, ekstre, kampanya bilgisi vb sms ve mail mesajlarınız için servisler..

- Mobil Bildirim Servisleri (Mobile Notification):
  Ticar Bulut 'i akıllı mobil cihazlarında da kullanan kullanıcılarımıza özel, süreç ve işlemlere ait anında bildirim servisi.. Bu servis ile sipariş/faturalama vb bir çok sürecinizden, mobil cihazınızdan alacağınız bildirimler ile anında haberdar olup takip edebilirsiniz.

Ticari bulut  ile şirketiniz artık mobil..

Tüm Ticari Bulut  kullanıcılarına özel ücretsiz mobil uygulama, ister cepten ister tabletten kullan..

Ticari1 App, ©iOS ve ©Android için ©AppStore ve ©GooglePlay'de..

Ticari Bulut mobilde neler var?

 • Ürün-Fiyat Yönetimi
 • Teklif, Sipariş, Satış Takibi
 • Müşteri Yönetimi, Cari Hesaplar
 • Stoklar, Stok İşlemleri
 • Ön Muhasebe - Cari Takip, Borç/Alacak Dökümleri, Hesap Ekstreleri
 • Genel Muhasebe, Muavin, Mahsup Fişi, Tahsil Fişi, Ödeme/Tediye Fişi
 • İrsaliyeler, eİrsaliyeler, Stok Fişleri, Sayım Fişleri
 • Kasa Banka İşlemleri
 • Masraf Takibi, Masraf Fişleri, Giderler
 • Faturalar, eFaturalar
 • Satınalma Siparişler
 • Çek-Senet
 • Birden çok işletme/şirket kullanımı
 • İşletme içi mesaj, mobil bildirim
 • Satış, Kasa, Banka, Masraf, B/A, Stoklar vb ilgili analitik raporlar, grafikler
 
 
BİLGİ İÇİN : 0532 433 36 05   EMAİL: necmettin.yildirim@uyumsoft.com.tr